The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.11.2011, 23:51
Ciekawe ..



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.11.2011, 00:27
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ..
Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.
Ja myślę że każdy rywal w Polsce jest jak takie pudełko czekoladek typu - nigdy nei wiesz na co trafisz Zespoły w PL grają tak nie równo że nie jesteśmy w stanie powiedzieć czy będą w stanie powtórzyć choć 2 razy mecz który im wyszedł.

Moim skromnym zdaniem we czwartek Kaziu powinien troszkę oszczędzić kilku podstawowych piłkarzy...te dwa mecze TME które nam zostały są bardzo ważne, musimy je wygrać. Ja po cichu liczę ( mam takie nawet przeczucie ) że Wisła wygra 2-0. Trzeba zagrać ofensywnie nie patyczkować się z Nimi.
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 30.11.2011, 13:00
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ..



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.
Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 30.11.2011, 16:57
mistico napisał(a):Wyświetl post
Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa
Ja pamiętam Wisłę za Kasperczaka. W lidze bardzo, bardzo rzadko grali na maksa. Często ich nonszalancja była nawet denerwująca. Tyle, że potrafili ładować bramy na zawołanie, więc od czasu do czasu się sprężali i wyniki były świetne.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:16.