
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#34
|
|
Wczoraj podobali mi sie 4 zawodnicy
Pareiko-interwencje takie ze Slask mogl strzelic z tego 3 bramki ,ale Siergiej pokazal ze jest swietnym bramkarzem,tylko ostatnio mial dołek Wilk-nie ma go i nagle jest i atakuje rywala umiejetnie zabierajac mu pilke.Skarb. Iliev-wreszcie pokazal ze moze dac duzo temu zespolowi,w co ostatnio wielu watpilo.Ma instynkt,jest inteligentyny,wie co i jak. Genkov-moza psioczyc ale wole jego niz Bitona.Zgrywa pilki,jeszcze za duzo sie kladzie na boisku ,ale to jest do "wyleczenia" generalnie to zranione zawierzatko pokazalo co niektorym ze to jest material na dobry zepspol,bo potencjal jest.Teraz tylko ich dobrze ustawic ,dodac Meliksona i wiosna moze byc ciekawa ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|