
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
#1
|
|
Po wczorajszym meczu nasunęło mi się kilka wniosków, z których jeden jest szczególnie ważny.
Ta drużyna ma potencjał wystarczający do zdobycia MP i może grać znacznie lepiej. Musi być inaczej ustawiona, zawodnicy muszą być lepiej zmotywowani i muszą wiedzieć, co, jak i z kim mają grać. Tym samym zarzut, że mamy I-ligowy skład i sam Guardiola by nie pomógł, uważam za kompletnie nie trafiony. Czy Kazek sobie poradzi? Nie wiem. Ale wiem, że dobry trener zrobiłby z tych chłopaków na prawdę ciekawą drużynę. Wiadomo, wzmocnienia zawsze by się przydały, ale tutaj zgadzam się ze Stanem - wystarczy dwóch klasowych zawodników w zimie, szczególnie na pozycję lewego obrońcy. P.S. Dziwne kwiatki wychodzą na jaw od czasu odejścia Maaskanta. Jak choćby to, że bardzo mało czasu poświęcał na taktykę... Wszak on miał być tym, który zaszczepi w nas holenderską myśl szkoleniową. ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#2
|
Ale niestety mamy tu takich Framatów, Wolfich itp , bezgranicznie zapatrzonych w "styl Roberta". Wszyscy jedank wiemy ze czasami miłość jest ślepa.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.11.2011 o godz. 14:17.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#3
|
Jestem jak najdalszy od odbierania Moskalowi zaslugi. To prowadzona przez niego drużyna wygrała z liderem, ktorego jeszcze tydzień temu większość tego forum chciała przedwcześnie koronować. Jednak należy oddać także Robertowi to, co robertowe. Ta drużyna grala wczoraj jak za Maaskanta, najlepszego Maaskanta. Śmiem twierdzić, ze gdyby Maaskanta przedwcześnie (dla ulagodzenia smoka) nie zwolniono, wcześniej czy później Wisła wrociłaby na właściwe tory. Nie ma dziś w Wiśle stylu Kazika, jest nadal styl Maaskanta-Moskala. Oby Moskal się nie spalił i własciwie kierowal drużyną |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#4
|
|
Oczywiście że tak.Od biedy można by się doszukać większego pressiongu ale w tych niezłych meczach typu Wronki,Apoel,Litex czy Fulham, było podobnie.
Zresztą Moskal musiał by mieć nierówno pod sufitem by robić jakaś taktyczną rewolucje właśnie teraz Co mu trzeba oddać - niby kosmicznie zestawił środek obrony i to się jednak sprawdziło, do tego udało mu się nie dopuścić do depresji w drużynie a po takich wynikach jak ostatnio , to nie łatwe. Nowością był także początek - zazwyczaj między pierwszą a trzecią minutą przeciwnik ma setkę a pierwsze 15 minut to tragedia a tu świetny początek który myślę że mentalnie ustawił mecz 2 rzeczy przez które szlag mnie trafia - znów sporo takich gównianych , zupełnie niewymuszonych błędów no i niestety nie potrafimy zagrać dobrze tych ostatnich 20 minut gdy prowadzimy.Zero utrzymania się przy piłce i jeden wielki chaos w rozegraniu a przecież to jest właśnie ten moment gdzie powinniśmy pokazać dobrą grę. No ale 3 punkty są - liczyłem na tą wygraną i intuicja mnie nie zawiodła ![]() ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#5
|
Nigdy się nie przekonamy gdzie by była nasza Wisła, gdy by nas prowadził trener z prawdziwego zdarzenia. Szkoda. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|