The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.11.2011, 13:51
Po wczorajszym meczu nasunęło mi się kilka wniosków, z których jeden jest szczególnie ważny.
Ta drużyna ma potencjał wystarczający do zdobycia MP i może grać znacznie lepiej.
Musi być inaczej ustawiona, zawodnicy muszą być lepiej zmotywowani i muszą wiedzieć, co, jak i z kim mają grać.

Tym samym zarzut, że mamy I-ligowy skład i sam Guardiola by nie pomógł, uważam za kompletnie nie trafiony.
Czy Kazek sobie poradzi? Nie wiem. Ale wiem, że dobry trener zrobiłby z tych chłopaków na prawdę ciekawą drużynę.

Wiadomo, wzmocnienia zawsze by się przydały, ale tutaj zgadzam się ze Stanem - wystarczy dwóch klasowych zawodników w zimie, szczególnie na pozycję lewego obrońcy.

P.S. Dziwne kwiatki wychodzą na jaw od czasu odejścia Maaskanta. Jak choćby to, że bardzo mało czasu poświęcał na taktykę... Wszak on miał być tym, który zaszczepi w nas holenderską myśl szkoleniową.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.11.2011, 14:14
willow napisał(a):Wyświetl post
Po wczorajszym meczu nasunęło mi się kilka wniosków, z których jeden jest szczególnie ważny.
Ta drużyna ma potencjał wystarczający do zdobycia MP i może grać znacznie lepiej.
Musi być inaczej ustawiona, zawodnicy muszą być lepiej zmotywowani i muszą wiedzieć, co, jak i z kim mają grać.

Tym samym zarzut, że mamy I-ligowy skład i sam Guardiola by nie pomógł, uważam za kompletnie nie trafiony.
Czy Kazek sobie poradzi? Nie wiem. Ale wiem, że dobry trener zrobiłby z tych chłopaków na prawdę ciekawą drużynę.

Wiadomo, wzmocnienia zawsze by się przydały, ale tutaj zgadzam się ze Stanem - wystarczy dwóch klasowych zawodników w zimie, szczególnie na pozycję lewego obrońcy.

P.S. Dziwne kwiatki wychodzą na jaw od czasu odejścia Maaskanta. Jak choćby to, że bardzo mało czasu poświęcał na taktykę... Wszak on miał być tym, który zaszczepi w nas holenderską myśl szkoleniową.
Dokładnie Willow.
Ale niestety mamy tu takich Framatów, Wolfich itp , bezgranicznie zapatrzonych w "styl Roberta".
Wszyscy jedank wiemy ze czasami miłość jest ślepa.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.11.2011 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.11.2011, 16:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie Willow.
Ale niestety mamy tu takich Framatów, Wolfich itp , bezgranicznie zapatrzonych w "styl Roberta".
Wszyscy jedank wiemy ze czasami miłość jest ślepa.
no cóż... nie ma co dyskutować z oporną materią.
Jestem jak najdalszy od odbierania Moskalowi zaslugi. To prowadzona przez niego drużyna wygrała z liderem, ktorego jeszcze tydzień temu większość tego forum chciała przedwcześnie koronować.

Jednak należy oddać także Robertowi to, co robertowe.
Ta drużyna grala wczoraj jak za Maaskanta, najlepszego Maaskanta.
Śmiem twierdzić, ze gdyby Maaskanta przedwcześnie (dla ulagodzenia smoka) nie zwolniono, wcześniej czy później Wisła wrociłaby na właściwe tory.
Nie ma dziś w Wiśle stylu Kazika, jest nadal styl Maaskanta-Moskala.
Oby Moskal się nie spalił i własciwie kierowal drużyną
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.11.2011, 17:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ta drużyna grala wczoraj jak za Maaskanta, najlepszego Maaskanta.
Oczywiście że tak.Od biedy można by się doszukać większego pressiongu ale w tych niezłych meczach typu Wronki,Apoel,Litex czy Fulham, było podobnie.

Zresztą Moskal musiał by mieć nierówno pod sufitem by robić jakaś taktyczną rewolucje właśnie teraz
Co mu trzeba oddać - niby kosmicznie zestawił środek obrony i to się jednak sprawdziło, do tego udało mu się nie dopuścić do depresji w drużynie a po takich wynikach jak ostatnio , to nie łatwe.

Nowością był także początek - zazwyczaj między pierwszą a trzecią minutą przeciwnik ma setkę a pierwsze 15 minut to tragedia a tu świetny początek który myślę że mentalnie ustawił mecz

2 rzeczy przez które szlag mnie trafia - znów sporo takich gównianych , zupełnie niewymuszonych błędów no i niestety nie potrafimy zagrać dobrze tych ostatnich 20 minut gdy prowadzimy.Zero utrzymania się przy piłce i jeden wielki chaos w rozegraniu a przecież to jest właśnie ten moment gdzie powinniśmy pokazać dobrą grę.

No ale 3 punkty są - liczyłem na tą wygraną i intuicja mnie nie zawiodła
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.11.2011, 17:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
no cóż... nie ma co dyskutować z oporną materią.
Jestem jak najdalszy od odbierania Moskalowi zaslugi. To prowadzona przez niego drużyna wygrała z liderem, ktorego jeszcze tydzień temu większość tego forum chciała przedwcześnie koronować.

Jednak należy oddać także Robertowi to, co robertowe.
Ta drużyna grala wczoraj jak za Maaskanta, najlepszego Maaskanta.
Śmiem twierdzić, ze gdyby Maaskanta przedwcześnie (dla ulagodzenia smoka) nie zwolniono, wcześniej czy później Wisła wrociłaby na właściwe tory.
Nie ma dziś w Wiśle stylu Kazika, jest nadal styl Maaskanta-Moskala.
Oby Moskal się nie spalił i własciwie kierowal drużyną
Wiedziałem że tak powiesz ;-)

Nigdy się nie przekonamy gdzie by była nasza Wisła, gdy by nas prowadził trener z prawdziwego zdarzenia. Szkoda.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:41.