
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Orestowi sędzia nie pasował. Mnie też, bo nie wiem co Kelemen robił na boisku do końca meczu. Poczekajmy na to, czy szacowni eksperci z C+ zrobią doktorat z jego interwencji bo jak dla mnie wyjechał za pole karne pchając piłkę ręką. Kolejna sprawa żółte kartki, dla nas za nic a zawodnicy Ślaska jak święte krowy.
Sam mecz mnie zaskoczył w sensie pozytywnym. Nawet nie wynik bo przypuszczałem, że może być nieźle. natomiast momentami aż miło patrzyło się na grę naszych. Ok, jeszcze daleka droga ale informacje o końcu Wisły chyba jednak były trochę przesadzone. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|