The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.11.2011, 08:06
Zagraliśmy wczoraj przyzwoity mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie. Przewidywałem przed meczem

Cytat:
Mam przeczucie, że moze to być mecz do pierwszej bramki. Jak my jakimś cudem strzelimy pierwszą, zamurujemy i dowieziemy 0:1 lub 1:1.
Cofnięcie się w drugiej połowie wynikało po części z uzyskanej bramki. Wiadomo, ze Śląsk z osłabionym Milą w ataku pozycyjnym nie będzie już tak grożny jak przy bardziej otwartej grze (ale i tak stworzył sobie kilka pozycji).

Podobała mi sie gra Genkowa, głównie w rozegraniu (bo w egzekucji nieco gorzej). Wreszcie wygrywaliśmy pojedynki główkowe. I trzeba przyznać, że Nunez potwierdza kolejny raz wrodzony spryt boiskowy. To także ważna umiejetność dla piłkarza.
Pareiko. Nie bardzo rozumiem takiej opinii (wśród komentatorów, czy forumowiczów) : "mieliśmy szczęście bo Pareiko (czy w ogóle bramkarz) wybronił coś tam" . Bramkarz to taki sam zawodnik jak i każdy inny. Jeżeli Melikson ma dzień i coś strzeli to nikt nie mówi o szczęściu drużyny tylko o umiejetnościach. A jak bramkarz się wykaże to od razu szczęście.

Ogólnie wydaje się, ze Moskal dobrze trafił ze składem. Przez co widać jak na dłoni gdzie mamy braki. Niektóre pozycje są obsadzane na zasadzie najlepszy ze słabych. Mecz wygrany, więc nie będe się pastwił indywidualnie nad grą niektórych zawodników.

Teraz najwazniejsze ustabilizować formę w dwóch ostatnich meczach ligowych i (głównie) poprawić skuteczność. A w zimie uzupełnić słabe ogniwa.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:09.