
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Atmosfera znów taka świetna nie była, dobrze, że oszukałem ochronę i uciekłem od pikników na młyn, bo się nie dało...
Nawet dupy z krzeseł nie podniesli na naszym hymnie, co oczywiście głośno skomentowałem. Krzywo patrzyli. Śląsk ma jeden problem, jesli chodzi o atmosferę i doping - nagle z 8000 zrobiło się 40 000, a ultrasów nie przybyło. U nas było inaczej, najpierw było 8 poźniej 10 i 12 tysięcy, ludzi stopniowo przybywa - i z perspektywy obu młynów, u nas jest o wiele lepszy doping. Ale myslę, że to kwestia czasu, aż na Śląsku też się poprawi, nie da się nagle z 1000 osób ostro dopingujących cały mecz zrobić 5000. To musi potrwać. Gra Śląska mnie rozczarowała, spodziewałem się więcej. Gra Wisły odwrotnie, spodziewałem się mniej. Stadion mają ładny, aczkolwiek odnoszę wrażenie, iż na naszym jest dużo lepsza akustyka. Parking...no cóż o mało kół nie pogubiłem. Wokół stadionu jest jeszcze plac budwy, ale w perspektywie kilku miesięcy - zazdroszczę, na pewno nie będzie problemów z parkowaniem, tak jak u nas. Wyjazd był super. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|