The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.11.2011, 00:17
thechris napisał(a):Wyświetl post
No niestety dziś Lamey również byłby najsłabszy gdyby nie udział w meczu pana Boguskiego... bo grą ciężko to nazwać. W sumie Lamey i Jovanović to ten sam niski poziom ale po meczu z Górnikiem trzeba było dokonać tej zmiany.
może się kiedyś zamkniesz

Co do meczu:
Pareiko - wybronił nam mecz
Paljic, Lamey - w zasadzie podobnie, bez szału, sporo groźnych strat
Czekaj - nie wiem, czy on jest taki dobry, czy po prostu gra przyzwoicie, ale w porównaniu z resztą naszych asów w obronie wygląda na super defensora
Diaz - chyba idealne miejsce na niego, nie ma za dużo do zepsucia, nie wożą go jak zazwyczaj
Wilk - klasa
Nunez - pokazał to co zazwyczaj, cwaniactwo i że jest idealnym środkowym pomocnikiem, w sensie proporcji obrona - atak
Boguski - fajnie, że wziął na siebie odpowiedzialność, momentami niezdarnie, ale widać postęp
Iliev - największe umiejętności indywidualne w lidze, momentami piłkarski geniusz
Jirsak - niezły mecz, fajnie rozgrywał, ale brak mu było takich kluczowych podań, często wyręczał go Iliev
Genkow - naharował się z przodu i z tyłu, dobry mecz
Mały - szarpnął parę razy w swoim stylu
Chavez, Garguła - powalczyli

ogólnie to mecz niezły, bo pozwolili nam pograć, jak Twente, czy Fulham, z tą różnicą, że nie wykorzystali swoich setek i wynik jest jaki jest

może wróci Melikson i będzie udany finisz
Odpowiedz cytując
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.11.2011, 07:50
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
może się kiedyś zamkniesz

Co do meczu:
Pareiko - wybronił nam mecz
Paljic, Lamey - w zasadzie podobnie, bez szału, sporo groźnych strat
Czekaj - nie wiem, czy on jest taki dobry, czy po prostu gra przyzwoicie, ale w porównaniu z resztą naszych asów w obronie wygląda na super defensora
Diaz - chyba idealne miejsce na niego, nie ma za dużo do zepsucia, nie wożą go jak zazwyczaj
Wilk - klasa
Nunez - pokazał to co zazwyczaj, cwaniactwo i że jest idealnym środkowym pomocnikiem, w sensie proporcji obrona - atak
Boguski - fajnie, że wziął na siebie odpowiedzialność, momentami niezdarnie, ale widać postęp
Iliev - największe umiejętności indywidualne w lidze, momentami piłkarski geniusz
Jirsak - niezły mecz, fajnie rozgrywał, ale brak mu było takich kluczowych podań, często wyręczał go Iliev
Genkow - naharował się z przodu i z tyłu, dobry mecz
Mały - szarpnął parę razy w swoim stylu
Chavez, Garguła - powalczyli

ogólnie to mecz niezły, bo pozwolili nam pograć, jak Twente, czy Fulham, z tą różnicą, że nie wykorzystali swoich setek i wynik jest jaki jest

może wróci Melikson i będzie udany finisz

Dla tego dla mnie Genkov jest lepszy od Bitona. Cofnie się zapierdziela na 100%
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:45.