
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#11
|
|
Ale do czego nam puchary ? Zazwyczaj po nich jest rozpieprz w klubie i pogorszenie wyników.
LM włóżmy między bajki przy obecnej polityce i nakładach. Patrząc tak: kasy by się powaznie wzmocnić na rynku polskim czy zagranicznym jest za mało. Natomiast jest jej wystarczająco dużo, by zainwestować w boiska, dobrych trenerów młodzieży, programy treinngowe. Dopóki pan Cupiał jest właścicielem, wiem, ze będzie o to ciężko. Ale trzeba próbować skruszyć ten beton. Przekonywać, by zluzował z pucharami,a zaczął myśleć o przyszłości klubu. Opisać na spokojnie co może być, jak on odejdzie. Że klub może wtedy się znaleźć w niższej lidze i bez poważnej bazy oraz systemu szkolenia będzie niemożliwością się z tej niższej ligi wygrzebać. Tego właśnie wymagam od prezesa i dyr sportowego. By pomyśleli nad przyszłością klubu i wiercili dziurę w brzuchu właściciela aż do skutku.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.11.2011 o godz. 19:59.
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|