
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Byłem zwolennikiem pozostawienia Maaskanta i zdania nie zmieniam. Szkoda że go dzisiaj nie było na ławce, bo gra była właśnie w stylu jaki wypracował w tej rundzie. To on więc tłumaczyłby się z tej żenady a nie Moskal, który zresztą nic nie poprawił i pewnie nie poprawi.
Drużyna jest totalnie rozbita, nie ma żadnego stylu, do tego jest pozbawiona dwóch-trzech kluczowych zawodników. Oprócz tego warto zwrócić uwagę, że letnie transfery zbyt udane się nie okazały. O mistrzu można zapomnieć. Przed nami pewnie kolejna rewolucja i tak w kółko. Cyrk nie klub. ![]()
:/
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|