
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#10
|
|
Garguła w roli rozgrywającego nie sprawdza się. Ja chciałbym widzieć na tej pozycji kogoś bardziej kreatywnego. Te jego odegrania do tyłu są denerwujące. Czasem mógłby podać jakoś niekonwencjonalnie do przodu i otworzyć komuś drogę do bramki. W głównej mierze to Garguła odpowiada za brak groźnych sytuacji z naszej strony. Czekaj za wyjątkiem koszmarnego błedu w końcówce - duży pozytyw. Czy znajdzie się wreszcie jakiś sposób, żeby zmusić tych śmierdzących leniów do większego wysiłku? W ziemie potrzebne sensowne wzmocnienia i miotła która wymiecie śmiecie.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|