7 kotów napisał(a):

Slaba liga ?!
Z Beckhamem, Henrym, Angelem i cala reszta swietnych pilkarzy na czele ?
Widziales jakis mecz MLS w ogole ?
|
Ja widziałem... ta liga to jest jakaś komedia, zero walki, zero agresji itd.
I nie podawaj tylko przykładu Frankowskiego bo on w debiucie strzelił dwa gole po czym usiadł na ławie bo zasada była prosta ma grać Blanco dlatego że kibice go kochali i tyle.
Tam chyba ważniejsze jest to żeby Beckham miał włosy na żel niż dobrze grał.
Pierwszy przykład z brzegu
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=LzlgQV-FgEY
wtf gdzie środek pola ? co robią obrońcy ?