The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.10.2011, 11:56
HanysKce napisał(a):Wyświetl post
żenujący dowcip sponsorowany przez posła pewnej opcji.
Błyskotliwa akcja OZSK. Z humorem i na czasie.

Cytat:
Oświadczenie Fundacji Republikańskiej

OŚWIADCZENIE

W przeciągu dwóch ostatnich dni na antenie stacji telewizyjnej TVN 24 co najmniej dwukrotnie podano nieprawdziwe informacje dotyczące Fundacji Republikańskiej - w środę 5 października w programie „Szkło Kontaktowe” oraz w czwartek 6 października w programie „Tak jest”. Redaktorzy stacji stwierdzili, że Fundacja jest odpowiedzialna za finansowanie kibicowskiego happeningu „Tóskobus” i jest „organizatorem” happeningu. Fundacja wystąpi o sprostowanie tych nieprawdziwych informacji w trybie przewidzianym przez prawo prasowe.

Fundacja Republikańska oświadcza, iż wyłącznym organizatorem akcji „Tóskobus” jest Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców (OZSK). Fundacja aktywnie wspiera środowisko kibicowskie, jednak nie jest pomysłodawcą, nie finansuje, nie czerpie profitów, ani nie bierze odpowiedzialności za happening OZSK. W opinii Fundacji oddolne, obywatelskie zaangażowanie OZSK mające na celu zbieranie podpisów pod społecznym projektem ustawy, prowadzenie akcji profrekwencyjnej oraz promowanie dobrego wizerunku środowiska kibicowskiego, prowadzone w formie pogodnego happeningu, zasługuje na uznanie.

Fundacja Republikańska współpracuje z Ogólnopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kibiców od maja 2011 r. Jedyne wspólne projekty Fundacji i środowiska kibców to „Kibice za bezpieczeństwem” (partner: OZSK) i „Rzecznik Praw Kibiców” (partner: SKLW). W ramach współpracy eksperci Fundacji przygotowali obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która zakłada m.in. zakaz sprzedaży i spożywania alkoholu na stadionach. W akcję aktywnie włączyli się kibice z całej Polski i z własnej inicjatywy zbierają wymagane 100 tysięcy podpisów. Wolontariusz Fundacji administruje też witryną internetową akcji opublikowaną pod adresem: www.kibicezabezpieczenstwem.pl.

Fundacja Republikańska jest instytucją niezależną od podmiotów zewnętrznych, co ma również wymiar finansowy. Stałe koszty funkcjonowania Fundacji są finansowane przez ponad 100 darczyńców, osoby fizyczne dokonujące regularnych drobnych wpłat na utrzymanie prowadzonej działalności. Dbając o transparentność Fundacja publikuje merytoryczne sprawozdania z działalności, przekazywane do wiadomości m.in. naszych Darczyńców i instytucji partnerskich. Jedynym projektem dotowanym przez Fundację jest wydawany przez nią kwartalnik idei „Rzeczy Wspólne”.
http://media.republikanie.org/pr/195...epublikanskiej
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.