
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
#11
|
|
W dniu dzisiejszym Komisja Ligi wydała pierwszy zakaz wyjazdowy do końca rundy jesienej sezonu 2011/12.
Taką karę nałożono na kibiców Śląska Wrocław, w związku z incydentami jakie miały miejsce w drodze powrotnej z Warszawy (mecz z Legią - 4 kolejka), dodatkowo Śląsk musi zapłacić 50 tys. zł za natężenie wylgaryzmów oraz treści antysemickie i rasistowskie (podczas meczu z Widzewem Łódź). Zakaz wyjazdowy na 1 mecz oraz 5 tys. zł to kara dla Widzewa Łódź za "naganne zachowanie kibiców - natężenie wulgaryzmów" podczas wyjazdu do Wrocławia. Pozostałe kary z dnia 1.09.2011 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 20 tys. zł (zaniedbania organizacyjne; nieuzasadniona interwencja służb ochrony w stosunku do kibiców gości) ![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|