The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2011, 20:27
Ilość irracjonalnych i kuriozalnych wypowiedzi jaka padła w tym temacie jest tak potwornie duża, że od czytania rozbolały mnie zęby.Po kolei:
Dążyliśmy do tego, aby Wisła dysponowała 22 w miarę porównywalnymi zawodnikami, aby nimi rotować, a nie aby ładnie wyglądało na transfermarkt, albo w Skarbie Kibica.Póki co niezaprzeczalnym priorytetem są kwalifikacje do LM w związku z tym do gry w lidze oddelegowani zostali zawodnicy z ławki rezerwowych - czy ktoś w związku z tym powiedział im: "słuchajcie we wtorek gramy z Apoelem, olejmy ten mecz i nie przemęczajcie się" Nie, jest wręcz odwrotnie.Maaskant dobrze wie, że gdyby wystawił pierwszy zespół to właśnie oni podświadomie by go olali grając asekurancko i chcąc uniknąć kontuzji.Ci którzy zagrają dostają szansę pokazania się i udowodnienia swojej wartości - dla części zawodników takich jak np Jirsak może być to jedna z ostatnich szans na przekonanie do siebie trenera.
I na koniec: Dużo dałbym, aby takie brednie jak tutaj mógłbym czytać 2 lata temu - wtedy jednak gdyby ktoś napisał, że mecze w kwalifikacjach do LM są tak samo ważne jak mecz ligowy na początku sezonu uznano by go za niepoczytalnego.Niestety jednak wtedy nikt tak nie pisał - pamięta ktoś może dlaczego?
Ostatnio edytowane przez Martinus : 19.08.2011 o godz. 20:30.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:15.