
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 11.2009
Offline |
#11
|
|
Wyniku szkoda. Ale myślę, że można być zadowolonym z gry. To był na pewno jeden z najtrudniejszych w sezonie wyjazdów. I trzeba go zaliczyć jako udany, remis bramkowy to dobry rezultat a Polonia odbierze jeszcze nie raz punkty czołowym zespołom. Do obrony większych zarzutów nie mam. Polonia nie miała klarownych sytuacji, bramka padła po indywidualnym błędzie Wilka który zdarzyć się nie powinien, z przodu Wisła stworzyła wystarczająco dużo żeby wygrać ten mecz, ale cóż, tydzień temu był fart, w tym pech (zmarnowana idealna okazja przez Kirma).
Cieszy mnie dobra dyspozycja fizyczna zespołu, nie widać było po piłkarzach, że grali puchar 3 dni temu. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|