
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#6
|
|
Niehce bronić Messiego ale i tak był wczoraj najlepszy w barwach Argentyny i na pewno robił więcej na boisku niż Suarez. Jeszcze sędzia pozwalał go kopać i gwizdał co drugi faul na nim. Pozwalał żeby Urugwajczycy opierali się na Argentyńczykach przy pojedynkach główkowych, dał czerwień dla Mascherano za przypadkowe nadepnięcie.
Argentyna jest porostu beznadziejnie ustawiona - nie ma sensu na siłe wstawiać wszystkich gwiazd bo to nie będzie funkcjonować. Ofensywne trio: Messi-Higuain na szpicy-Aguero byłoby w sam raz. Jedyna osoba, która powinna zrezygnować z gry w kadrze to beznadziejny Tevez - smieszne, ze Batista w ogole go nie chcial w kadrze, a ugiął się pod presją opinii publicznej. Argentyna to jest naród przegrany - oni zawsze odpadają pechowo - to co robił Muslera wczoraj. Co do Copa America to na mnie największe wrażenie zrobiła gra Chile i im kibicuje. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|