
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: UK
Offline |
#37
|
|
teorie spiskowe sa dobre - lubie je na discavery ogladac ^^ - ale ... wydaje mi sie ze jakby ten grafik nie byl ułożony to mozna takie teorie podawac , kadra sie powieksza i niewykluczone ze np. z Legia zagra tylko 4 -5 graczyz 11 ktorzy zagrali z Arsenalem 3 dni wczesniej ...
jak dla mnie to ustawiony grafik byl kilka,kilkanascie lat temu - byly takie jaja ze Legia grala z tym samym przeciwnikiem tydzien po Wisle - pierwsze z nami wszyscy gryzli trawe a potem zmeczeni dostawali wciery od Legii - nie pamietam ktory to byl rok ale bylo to jawne granie w ch.... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|