
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 09.2010
Skąd: Krk
Offline |
#61
|
|
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!
[17.kolejka (9-12 grudnia 2011) Wisła Kraków - Polonia Warszawa Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!
Ostatnio edytowane przez Mila : 22.06.2011 o godz. 06:47.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#62
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#63
|
|
@Mila - fail. Ostatnią kolejkę będziemy grać ze Śląskiem. U siebie
![]() Powód: ktoś mnie uprzedził ;)
Ostatnio edytowane przez Syn Kangura z 1984 : 22.06.2011 o godz. 06:57.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline |
#64
|
A już Twój tekst o niesprawiedliwym traktowaniu jest już poniżej wszelkiej krytyki i tylko zostaje napisać żal.pl ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C
Offline |
#65
|
|
Węsząc teorie spiskowe...Rok temu ułożyli nam mega cieżką końcówkę..Nie wyszlo, Wisła zdobyła MP..
W tym roku próbują też nas "udupić" i gramy pierw wszystkie mecze trudne na wyjeździe, czy to lepiej czy gorzej to wyjdzie w praniu. Ja bym wolał, żeby było normalnie wymieszane.. Ciekawostka, że jeśli wejdziemy do LM (LE gra chyba w tych samych terminach) to: 3 runda kwaliikacji - 3 dni przed meczem z Polonia na wyjezdzie 1 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po po meczu z Lechem na wyjezdzie 2 kolejka LM - 3 dni przed Legia na wyjezdzie 3 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po meczu z Jagą u siebie 4 kolejka LM - 3 dni przed meczem żydami na wyjezdzie 5 kolejka LM - 3 dni przed meczem z v-mistrzem Śląskiem na wyjezdzie 6 koleja LM - 3 dni przed meczem z Polonią Warszawa u siebie Heh traktuje to z przymrózeniem oka, ale jednak chyba jest cos na rzeczy, ze wsród tylu meczy trudnych dla nas na wyjezdzie wiekszosc gramy kilka dni po ew. meczach w LM czy LE.. ![]()
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 22.06.2011 o godz. 08:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#66
|
|
Dwa główne pozytywy:
znowu mistrz po meczu z sąsiadką wspólne fetowanie mistrza z WKSem ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: UK
Offline |
#67
|
|
teorie spiskowe sa dobre - lubie je na discavery ogladac ^^ - ale ... wydaje mi sie ze jakby ten grafik nie byl ułożony to mozna takie teorie podawac , kadra sie powieksza i niewykluczone ze np. z Legia zagra tylko 4 -5 graczyz 11 ktorzy zagrali z Arsenalem 3 dni wczesniej ...
jak dla mnie to ustawiony grafik byl kilka,kilkanascie lat temu - byly takie jaja ze Legia grala z tym samym przeciwnikiem tydzien po Wisle - pierwsze z nami wszyscy gryzli trawe a potem zmeczeni dostawali wciery od Legii - nie pamietam ktory to byl rok ale bylo to jawne granie w ch.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#68
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#69
|
|
Tu nie ma sie cos doszukiwac jakis teorii spiskowych ale poprostu debilizmu - jak ktos nie potrafi ulozyc terminarza na przemian (dom, wyjazd) to niech skorzysta z gotowych algorytmow w necie.
Co to za granie ? 2 meczu u siebie, 2 na wyjezdzie ? ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Member
Od: 03.2011
Offline |
#70
|
|
nie debilzm, tylko ktoś w pzpn / ekstraklasie s.a. lobbował taki terminarz i tyle.
zawsze liga była na przemian, tzn raz u siebie, raz na wyjeździe. a tutaj nagle takie dziwy.. ![]()
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#71
|
|
Nie jest możliwym ustawienie terminarza w taki sposób, żeby wszystkie zespoły grały cały sezon na przemian. To tak kwestii ścisłości.
Sprawa Lecha jest oczywista, poza tą sytuacją nie wydaje mi się, żeby terminarz różnił się zbytnio od tych z lat poprzednich. ![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|