
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#11
|
nie zazdroszczę im bo zastanawiam się kiedy oni się cieszą .... Z drugiej strony ... idea ciągłego doskonalenia obowiązuje i trzeba wytykać co da się poprawić ... więc: " malkontenci niech żyją !!!! " i my "wiecznie zadowoleni" też ...... A co do Riosa: rzeczywiście ma taką dziwną tendencje do posiadania piłki 0,5 sekundy za długo ..... ale to da się poprawić, ta bramka może spowodować że nabierze pewności siebie i bedzie podejmował decyzje o te 0,5 sekundy szybciej. Ja więc z tej bramki się (jak zwykle) cieszę .... ![]() Zwracam tez uwagę na idealne podanie Kirma ... którego zaszufladkowałem kiedyś do graczy którzy mi robią na złość: ja trzeba podać strzelają jak trzeba strzelić podają .... Tym razem szybka, dobra decyzja i idealne wykonanie. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|