troj88 napisał(a):

|
W ten sposób zostawimy naszych piłkarzy. Kto jest dla nas ważniejszy? Wiślacy czy politycy? Odpowiedź prosta. Dopingujmy, bo na mecz przychodzimy wesprzeć naszych! teraz będzie to wyglądało tak, że nie przyjdziemy na mecz, tylko zrobić protest. Nie widzicie bezsensu?
|
Wiślacy. Czasami zdarzają się wśród zawodników.
Cytat:
|
Nie, nie Tusk. Osoby, które trzymają się jakiś głupich protestów. Brak dopingu nie zrobi wrażenia na Tusku.
|
Myśląc w kategoriach zrobienia wrażenia na tusku musiałbyś wejść w skórę Angeli albo Władimira. Powodzenia.