The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Epimenides
Junior Member
 
Od: 12.2007
Skąd: Zewsząd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.05.2011, 21:50
Chcę zrobić dla naszej piłki nożnej następujące rzeczy: zlikwidować całkowicie dla kibiców widelce, flagi i przekleństwa; usprawnić w naszych ligach wyjazdy derbowe, derbowe i dalekobieżne – tak! – bo nasze wyjazdy są bardzo, bardzo słabe, bardzo złe; zamknąć stadiony dla młodzieży i dla ludzi – tak! – i chcę bardzo, bardzo to zrobić; usprawnić w naszej Ekstraklasie, we wszystkim, we wszystkich ligach – żeby nie było bandyctwa, żeby nie byłozłodziejstwa, żeby nie było niczego, żeby starsi ludzie mogli przyjść, bo nawet teraz dochodzą do mnie skargi, postulaty, apelują starsze ludzie, w podeszłym wieku, że młodzież zaczepia.

A ja się nie dziwię się, że młodzież starszych kibiców zaczepia, napada, napadają i tak dalej, bo kibice nie mają kultury, nie mają kultury – stadiony nasze w Polsce są rozwalane – zanim zbudowane, zamiast usprawnić Polskę, żeby stadiony – tak jak Legia jest rozwalona, tak jak stadion tu w Łodzi, tak jak Śląsk, tak jak i inne stadiony są rozwalane.

I chcę też wyprowadzić policję na stadiony, chcę wyprowadzić policję, żeby policja pilnowała całego naszego porządku, bo od tego jest policja i straż miejska, od tego oni są, od tego są oni, od tego są.

A w PZPN-ie będzie ład i porządek, nie będzie biurokractwa, nie będzie łachmaństwa, tylko naprawdę ludzie będą – zimową porą będą szykować architekci plany budowy stadionów, plany budowy stadionów, podkreślam jeszcze raz: plany budowy stadionów, a na wiosnę wyjdziemy z budową, bo jakie mam stadiony, jakie mamy, co się stało się w Bydgoszczy, co się stało się?

A kibice też będą przez policję surowo karani – za przekleństwa, za widelce, za wszystko; i jeszcze też usprawnię granicę między sektorem gości i gospodarzy, że granica między sektorem gości a nami będzie naprawę, naprawdę będzie granica, że nie będzie przemytu ani serpentyn, ani widelców, ani transparentów. Dziękuję państwu!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:49.