
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#23
|
|
Jestesmy winni ze debile kopia w plecy ludzi.... Szkoda strzepic pioro... Kto byl meczennikiem? Garstka i widac ze nie wiesz zupelnie NIC. Skad info masz? TV? Forum nasze? Szczegoly znali ci, ktorzy widzieli/byli/mieli rozum. Problem w tym kolego, ze Bylismy jestesmy i bedziemy. Pod flaga Wisly/Legii/Lecha/Izolatora. Reszta minie jak beda musieli jechac 600 km na stadion stojacy w srodku pola. Siedzimy tak po 10/20/30/40 lat... Nadal jestesmy. To nasza wina ze chcemy robic swoje? Wlozyles nas do jednego wora, nazwales meczennikami *** wiedzac co ja mysle, co mysla ludzie z ktorymi stoje na trybunach. Madrys bo przeczytales sto postow, daruj sobie. Sa bledy po jednej i drugiej stronie...
Ostatnio edytowane przez kreseq : 13.05.2011 o godz. 14:55.
![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|