
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#11
|
Protest zaczął się przed finałem PP. Wszystko szło w dobrą stronę, aż do momentu gdy grupa parudziesięciu ludzi zrobiło pokaz dla całej Polski, że rząd ma rację... Kibice chcieli udowodnić, że robi się z nich bandytów za oprawy, race, doping - Dla mnie OK! Ale dlaczego 90 minut później niektórzy z nich pokazali, że argumenty rządu i pzpn'u są trafne? Demolowanie stadionu w Bydgoszczy - co to miało pokazać? (Wiem oczywiście, że to tylko grupka ludzi, ale rząd i społeczeństwo traktują to jako (kibiców - bandziorów - ogół). A najlepsze jest to, że znany wszystkim pan "Staruch" siedzi teraz przed TV i się śmieje... Wczorajszy mecz pokazał - do czego prowadzi ten pseudo-protest. Rząd niema racji... Ale w ten sposób niczego nie udowodnimy! ![]() WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie... ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|