
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
nikt nie przechodził koło "Waszego" protestu obojętnie. Cisza była przez całą I połowę. Wbrew ogólnej opinii wiedziałem co jest grane i nikt w mojej okolicy nie śpiewał. Zaczynacie się Państwo zachowywać jak Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych - one w przeciwieństwie do Państwa - mają zawód publicznie szanowany. Powiem więcej - ja szanuję Wasz trud, znój i wysiłek. Dzisiaj "zarobiliście na następne oprawy". Ale po dzisiejszym zachowaniu notowania tzw "ruchu kibicowskiego" mogą ucierpieć. Natomiast wskazywanie jako zasadne zachowania jakiego dopuściliście się Państwo dzisiaj - oraz narzucanie swojego stanowiska w mniej lub bardziej stanowczy sposób, mogę porównać do palenia opon pod Sejmem i obrzucaniem jajkami ministerstwa skarbu. Co do zarobków. Skoro czuję się Pani urażona dysproporcją w poziomie wynagrodzeń, proponuję powrót do komunizmu, kolektywizacji, nacjonalizacji, inwigilacji i innych zjawisk, z którymi "prawi kibice" walczą od lat. Jak przypuszczam jest Pani relatywnie młodą osobą także z biegiem lat i doświadczeń oraz nabytej wiedzy osiągnie Pani satysfakcję zawodową jak i finansową. Proponuję lekturę Sun Tzu lub von Clausewitza bo kwestie związane z prowadzeniem konfliktu i zarządzaniem ryzykiem są Państwu jak dotąd -i Pani - obce. Pozdrawiam Serdecznie ![]()
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela." "de oppresso liber" |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|