
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#11
|
|
hehe, gdzieś tam na drugim końcu świata ktoś wleciał z radości na boisko po czym zamykają stadion Legii i Amiki.
Gdzie tu logika? i jeszcze tekst o tym że stadion Legii nie spełnia wymogów bezpieczeństwa, a ponoć to stadion Legii jest hiper super ekstra nowoczesny i bezpieczny o czym i ludzie z rządu mówili. hipokryzja kluby staną po stronie kibiców i nie tylko kluby, puste stadiony to żadna promocja futbolu i milionowe straty a co za tym idzie i ekstraklasa czy pzpn na tym ucierpi, do tego Orange Sport / Canal +, i od s....ysyna sponsorów, oni wszyscy nie staną po stronie rządu, więc zapowiada się ciekawie Głąby nie rozumieją że to nie kibice stracą tylko kluby / ekstraklasa / pzpn / canal + / sponsorzy itd.. więc Tusk chyba nie wie na co się porywa.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.05.2011 o godz. 14:37.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|