The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.04.2011, 20:21
Jak można bać się o wyniki z Legią i Lechem? Ja wiem, to 'uznane' marki, ale litości

Górnik Zabrze - 3 pkt.
U siebie nie ma innej możliwości
Lechia Gdańsk - 1 pkt.
Lechia gra straszną kiche ostatnio, wygrali dziś z Legią, ale byłbym ostrożny z ich realną oceną. Samo to że wyjazd jest daleki, może dać o sobie znać. Sprawa jest otwarta, chociaż bardziej realny remis.
Lech Poznań - 1-3 pkt.
Na pewno nie będzie to łatwy mecz, ale Lech gra padake,nie wyobrażam sobie innego wyniku niż 1, ale 0-0 też może się skończyć.
Cracovia - 3 pkt.
Nie ma innej opcji
Legia - 3 pkt.
Nie mam pojęcia skąd takie wasze typy? To najłatwiejszy mecz jaki nam pozostał. Legia jest żałosna, ma więcej porażek niż zwycięstw, czyli drużyna z dołu tabeli, a Wy mówicie że pewne 0 pkt? Przecież tam wszyscy wygrywają, nawet GKS który nigdzie nie wygrał.
Zagłębie - 1 pkt.
Zagłębie jest słabe. Ale to wyjazd, a my 'uwielbiamy' wyjazdy...
Polonia Warszawa - ? pkt.
Polonia gra coraz lepiej, w zależności od tego o co będzie ten mecz taki będzie wynik. Jeśli Polonia będzie miała stabilną sytuacje a my mieć mistrza to klepniemy ich, jak nie, to może być wszystko. Łącznie z 2.
Ostatnio edytowane przez zdzichu411 : 23.04.2011 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:42.