
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#10
|
|
powód zawsze mozna wmyślić nawet przy tym rozumowaniu, które prezentujesz w soim poście, żaden problem, i w logiczne myślenie nie będzie godził bardziej niz te posty pisane wyżej
tyle, że sytuacja jest odwrotna: dopóki nie ma badań na dowodach (w skrócie samolot i ofiary) zamachu niestety wykluczyć sie nie da. Po prostu. Rosja robi wszystko zeby ustawić siebie w roli podejrzanego, co można spokojnie uznać jako przesłankę za jak i przeciw ew. zamachowi. Jest to zachowanie dziwne, podobnie jak i wszystkie inne informacje, wzajemnie sprzeczne, które docieraja na temat tej katastrofy. Przeciez jakby sie trzymac znanych "faktów" i raportu MAK to i godzina nie jest znana, bo przeczy temu inny fakt czyli ścięcie linii energetycznej itd itp Mamy ochłapy o które mozemy sie wzajemie pozabijać(a moze powinniśmy?) i nic z tego nie wynika, nic sprawy nie pcha do przodu. ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|