The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki
Zwycięstwo Polonii Bytom 11 5,67%
Remis 5 2,58%
Zwycięstwo Wisły Kraków 178 91,75%
Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.03.2011, 00:35
willow napisał(a):Wyświetl post
MCX - z większością Twoich tez się zgadzam, oprócz jednej: winę za kiepskie wyprowadzenie piłek ponoszą nie obrońcy, tylko pomocnicy, którzy kompletnie się nie pokazują do podań. Któryś mecz z kolei, gdzie nasi defensorzy bezradnie rozkładają ręce, bo pomocnicy są pod polem karnym rywala. Dziura w środku jak cholera jest. jedyny, który jeszcze się wraca po piłkę, to Sivakow, niestety moim zdaniem to jedyny pozytyw w jego grze.
Fakt, pisząc o słabym wyprowadzaniu piłki przez obrońców nie miałem na myśli tego, że to wyłącznie ich wina. No, ale taki Chavez powinien nad tym popracować i to solidnie, bo aż oczy bolą, jak facet odzyskuje piłkę i specjalnie przez nikogo nieatakowany posyła dzidę w aut. Cała drużyna powinna nad tym pracować.

Wracając jeszcze do dzisiejszego meczu - byłem wniebowzięty gdy Kirm strzelił gola z rzutu wolnego. Oglądając mecze Wisły w ostatnich kilku latach można było wręcz pomyśleć, że zasady gry w piłkę nożną zabraniają zdobywania bramek bezpośrednio z rzutów wolnych. A tu proszę, okazuje się, że jednak ktoś nad tym pracuje na treningach. Oby jak najwięcej takich strzałów, teraz gdy mamy w składzie Meliksona, którego przeciwnicy często faulują rzuty wolne powinniśmy mieć dopracowane do perfekcji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:49.