
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki | |||
| Zwycięstwo Polonii Bytom |
|
11 | 5,67% |
| Remis |
|
5 | 2,58% |
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
178 | 91,75% |
| Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#11
|
|
Zobaczcie jedną rzecz polonia gra na 150 - 200% pełne zaangazowanie ,a Wisła ? ,oglądając mecz widoczne było jaka jest różnica oni nie maja zawodników za 100k - 1000k eur ,mecz z Podbeskidziem pokazał że w "naszym' zespole niem ma walki prawi 0 zaangażowanie ,oni są "gwiazdy" ,oni nie biegaja ,oni rozgrywają ,oni wygrywają ale jak ,jak przeciwnik przestraszy się nazwy WISŁA KRAKÓW ,dwa ostatnie mecze pokazały że nasi grajkowie grają to co na jesień a i może gorzej ,najtrudniejsze mecze przed nami jak nie radzimy sobie z Polonia Bytom to jak pokonamy Lecha ,Śląsk ,Lechie ,Bełchatów ,Cracovie !!!!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|