
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki | |||
| Zwycięstwo Polonii Bytom |
|
11 | 5,67% |
| Remis |
|
5 | 2,58% |
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
178 | 91,75% |
| Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
---------Genkov--------------
Kirm--------------------Małecki ---Melikson-------Rios--------- ------------Wilk----------------- Palijc-Jaliens-Chavez-Cikos ----------Pareiko-------------- Nie wiem czy tak nie byłoby najlepiej w meczu z Polonią Bytom. Co do tego co proponuje Ayala: nie dla Chaveza po lewej str. ŚO, nie dla Łobo gdziekolwiek, nie dla Bunozy, nie dla błędów w nazwiskach naszych piłkarzy, a tak to się zgadzam |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|