
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław
Offline |
#10
|
|
trzeba przyznać że Podbeskidzie ładnie było ustawione pod naszą taktykę. Trochę zabrakło mi zmiany u nas taktyki która mogłaby namieszać w szeregach przeciwnika. Obecny nasz system kiedyś fajnie ktoś opracował i wskazał że wadą są akcje ofensywne w których biorą udział boczni obrońcy i przy bdb kontrataku zostajemy z 2 środkowymi jak było dziś skończyło się bramką. Mnie bardziej martwi brak schematów st. fragmentów gry nic się nie zmieniło od dłuższego czasu a wiadomo że gdy przód słabo gra to mecze wygrywa się po wolnych, bądź rożnych. A u nas były co najmniej 2 wolne z których śmiało można było strzelić, ale rozegranie było FATALNE. Trzeba mocno popracować nad tym.
![]() ![]() ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|