
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja Arki Gdynia z Wisłą Kraków | |||
| Wysokim zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Minimalnym zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Remisem |
|
10 | 9,43% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły Kraków |
|
72 | 67,92% |
| Wysokim zwycięstwem Wisły Kraków |
|
20 | 18,87% |
| Głosujących: 106. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#10
|
|
Ja przyznam sądziłem że będzie to wyglądało słabiej. W ciągu pół roku wymieniono większość kadry, wszyscy pamiętamy jak to wyglądało jesienią. Teraz w zimie kolejna wymiana zawodników w dodatku żaden z nich nie był gotowy na pierwszy trening. W pełnym składzie zagrane tylko dwa sparingi, dodatkowo para Jaliens - Chavez zagrała pierwszy raz ze sobą. A jednak zawodnicy nie wyglądali na boisku jakby się pierwszy raz spotkali. Owszem gra nie była oszałamiająca ale dało się to oglądać.
Póki co zespołu nie ma co krytykować ale też nie można popadać w huraoptymizm. Mimo wszystko zawodnikom potrzeba kolejnych spotkań aby się zgrywali, nowi zawodnicy muszą też udowodnić w kolejnych spotkaniach że będą wzmocnieniem dla zespołu. Ciekawe jest że zespół w 5 kolejnym ligowym spotkaniu nie stracił bramki. A przecież formacja obronna jak i gra defensywna zespołu była mocno krytykowana. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|