
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja Arki Gdynia z Wisłą Kraków | |||
| Wysokim zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Minimalnym zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Remisem |
|
10 | 9,43% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły Kraków |
|
72 | 67,92% |
| Wysokim zwycięstwem Wisły Kraków |
|
20 | 18,87% |
| Głosujących: 106. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#11
|
|
Mecz bardzo trudny, jak zawsze w Gdyni, do tego fatalne warunki pogodowe, a mimo to ładna gra i zwycięstwo. Tylko się cieszyć
![]() U mnie na plus przede wszystkim Małecki- bramka na wagę trzech punktów, zadziwia mnie jego odpornośc psychiczna- bluzgi kibiców na każdym trudnym terenie koncentrują się na jego osobie, a on robi swoje. Melikson - świetnie pod każdym wzgledem- szybkość, technika, przegląd pola i zaangażowanie. Wilk- przy nim występ Sivakova wypadł blado, twarda gra , odbiory, pokazał, że ma ochotę na stałe zagościć w pierwszej 11 To moja najlepsza trójka meczu- poza tym solidnie Pareiko, Jaliens, Chavez, Cikos, Genkov Słabiej Paljic i Kirm Ogólnie bardzo pozytywne wrazenia po meczu, oprócz sędziego- niepodyktowany karny i skąd te 5 minut |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|