The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Sivas
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.02.2011, 21:00
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
250 zł to karnet na łuk z tego co sprawdziłem i teraz proszę Cię sprawdź jak ceny wyglądały na jesieni 2008 roku, wiem wtedy nie było łuku dlatego weźmy trybunę E wolna sprzedaż 240 zł, z tym że jak wtedy wyglądał stadion, trybuny i cała infrastruktura wokół niego.

Na jesień 2010 na mecze chodziłem z kumplami oni na łuk, ja G - mówili, że komfort oglądania jest ogólnie lepszy z łuku niż ze środka trybuny.
Ale do rzeczy w tym momencie za ten karnet trzeba zapłacić 250 zł jest to o 10 zł więcej niż 3 lata temu ale:
- miejsce lepsze.
- rozbudowany stadion
- lepsza infrastruktura.
- nowoczesność.

Ceny biletów również były wtedy podobne do Twoich dzisiejszych obliczeń na trybunę E trzeba było zapłacić 35 zł ( bez karty kibica), teraz bez zniżki cena poszła w górę o całe 10 zł przez 3 lata 10 zł. Moim zdaniem to nie jest dużo w skali 3 lat wręcz bardzo mało.

Kolego jak chcesz być dokładny to podaj pełne informacje:

Cytat:
W skład karnetu wchodzi dziewięć meczów ligowych (z Ruchem, Koroną, Bełchatowem, Lechem, Arką, Piastem, ŁKS-em, Lechią i Odrą) oraz trzy w fazie grupowej Pucharu Ekstraklasy.

Ceny karnetów:
- sektory A i B: 310 zł (wznowienia), 330 zł (wolna sprzedaż), 230 zł (dla SKWK)
- sektory D i E: 220 zł (wznowienia), 240 zł (wolna sprzedaż), 170 zł (SKWK)
Do tego zniżki na Beitar, Tottenham i Barcelone.

Jest też coś takiego jak wznowienie, czyli to o co toczy się największa wojna.

Zim Zum ta nowocześnośći to klatki schodowe w trybunach bo na pewno nie terminale płatnicze na 12 w pełni skomputeryzowanych stanowiskach.

nie ma o co się kłócić, ale akceptacji dla takich działań klubu być nie może...

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:31.