
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Też jestem ciekaw odnośnie tej szkoły. Również mam +18 lat i chodzę jeszcze do zaocznej szkoły. Według tego co jest napisane, nie przysługuje nam zniżka.
Druga sprawa jest taka, czy miejsce z poprzedniej rundy będzie na mnie czekać, to znaczy czy będę mógł kupić w ostatni dzień przedsprzedaży karnet? Będę musiał zadzwonić jutro do klubu i zapytać. Czekam również na oficjalne stanowisko SKWK, nie chciałbym się rozczarować kupując karnet i zostać na trybunie podczas gdy młyn przeniesie się na C. Wątpliwe dla mnie, aczkolwiek wielu znajomych ma taką obawę. Lepiej wyjaśnić sytuacje. W końcu opłaca się kupić karnet, w przypadku trybuny G zostaje min. 40 zeta w kieszeni. Ceny rozsądne. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|