The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
montypajton
Senior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.01.2011, 10:30
zim zum napisał(a):Wyświetl post
No właśnie i jakie mamy niby te sukcesy na arenie międzynarodowej w ostatnich latach ? Co roku kompromitacja. Poza tym czy uważasz, że drużyny niemieckie czy powiedzmy rosyjskie grają z mistrzami np. Kazachstanu ?
No tak, ja się zgadzam, że sukcesów brak. Ale chcę wierzyć, że ta sytuacja się zmieni, tym bardziej, że obecna sytuacja w klubie, która coraz bardziej zaczyna przypominać profesjonalną (a jeśli nie profesjonalną to przynajmniej w miarę ustabilizowaną, gdzie każdy mniej więcej wiec co do niego należy i zna się na swojej robocie) a także całkiem aktywne i przemyślane, jak na wiślackie realia, okno transferowe pozwalają mi mieć nadzieję na lepszą rundę wiosenną i przynajmniej brak kompromitacji w pucharach.

Nie chodzi o to że jestem hurraoptymistą, bo uwierzcie mi, że Levadia i Karabach smakowały gorzko i tak samo mnie przyszło przełknąć tę pigułkę. I też mam dosyć kolejnych kompromitacji. Tylko po co psioczyć już na etapie 2 sparingu, w którym występuje 2 nowych zawodników po jednym dniu spędzonym z drużyną. Pewnie nawet nie pamiętają imion połowy drużyny, nie mówiąc o zrozumieniu na boisku. Po to jest Maaskant, po to Stan itd, żeby w tym albo przyszłym sezonie pokazać się w Europie.

I to ma być nasza karta przetargowa. Sukcesy które nadejdą, a ja jeszcze raz napiszę, chcę wierzyć że tak będzie. A o zgrupowaniu w Hiszpanii, i o tym śmiesznym turnieju nikt za 2 miesiące nie będzie pamiętał. Po co płakać, jakbyśmy odpadali co najmniej z fazy grupowej LM?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:36.