
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#11
|
|
Wielu MUSIALO wyjechac, a ich dzieci czy wnuki urodzily sie juz w innym kraju, wychowaly sie tam i maja tam swoj swiat co nie znaczy ze nie czuja sie Polakami. Wielu tez wyjechalo za chlebem jak teraz wyjechali do UK czy Irlandii, i co? Ich dzieci czy wnuki tez maja zamknieta droge do rerpezentacji bo nie jedza polskiego chleba i nie jezdza polskimi zasyfionymi autobusami ?
Co innego Roger i Olisadebe ( ten ostatni przynajmniej zone mial Polke ) ktorzy byly naturalizowani na szybko bez wiekszych powodow. Co innego Arboleda ktory jednak mieszka tutaj jakis czas i cos tam duka po naszemu. Co innego tez Obraniak czy Perquis ktorzy maja "korzenie" i moga czuc sie Polakami, moga czuc wiez z krajem swoich przodkow. Mamy kilunastu reprezentantow w kadrach, ktorzy sa naturalizowani, i chyba tylko pingpongisci podchodza pod sprawe Arboledy i Rogera, reszta mieszka tutaj kupe czasu. ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|