
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#11
|
|
Trzeba bylo protestowac w przypadku Olisadebe czy Rogera* - teraz jak to sie mowi juz po ptokach.
Jesli komus sie wydaje, ze sie s....imy to jest w bledzie bo juz to zrobilismy, a akurat Arboleda z calej wymienionej trojki ma najwieksze prawo starac sie o polskie obywatelstwo (mieszka tu ponad 5 lat), a skoro bedzie je mial to dlaczego mialby nie grac w kadrze takze ten protest jest lekko SMIESZNY. *) ok wtedy nie bylo facebooku ale swiat sie na FB nie konczy ![]()
zarabia o wiele wiecej niz przecietny czlowiek czyli placi na pewno calkiem wysokie podatki wiec idac tym tokiem rozumowania jest na pewno w czolowce ludzi czekajacych na obywatelstwo <taki zart >
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 26.01.2011 o godz. 12:21.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|