
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 03.2006
Offline |
#11
|
|
źródło: www.wislacanpack.pl - pierwszy wywiad z nową gwiazdą Wisły Nicole Powell: Grać dla klubu i kibiców 3 stycznia - Nie myślę o statystykach. Chcę po prostu być częścią drużyny. Jestem bardzo podekscytowana, że będę mogła grać dla klubu i dla kibiców - słyszałam, że są wspaniali! - mówiła przed swoim pierwszym treningiem z Wisłą Can-Pack Kraków nowa zawodniczka „Białej Gwiazdy”, Amerykanka Nicole Powell. Damian Juszczyk: Jak czujesz się w Krakowie - nowa drużyna, nowe miasto..? Nicole Powell: - Bardzo się cieszę, że tu jestem. Miałam już okazję poznać koleżanki, wszyscy są bardzo mili. Jestem szczęśliwa i gotowa do pracy. Co wiesz o Wiśle? - Co wiem? Że klub był założony w 1906 roku czy jakoś tak? (śmiech) Nie wiem wiele, ale Wisła ma bardzo dobrą reputację. Wszyscy mówili mi, że to świetny wybór. Pracowałaś już z trenerem Hernandezem. Jak oceniasz go jako szkoleniowca? - To profesjonalista i doskonały fachowiec. Cieszę się, że znowu będziemy razem pracować. Co chcesz osiągnąć z Wisłą? - Chcemy zdobyć mistrzostwo Polski. Wiem, że drużyna ma za sobą znakomity sezon w Eurolidze. Chcę po prostu dołączyć do zespołu i robić wszystko, by pomóc Wiśle osiągać sukcesy. A jakie cele indywidualne stawiasz przed sobą? - Nie myślę o statystykach. Chcę tylko stać się częścią drużyny i zobaczyć, co jestem w stanie zrobić, by jej pomóc. Słyszałaś coś o kibicach Wisły? - Tak, tak! Jedna z koleżanek właśnie mówiła mi, że kibice są wspaniali - śpiewają, dopingują, mają mnóstwo energii i są bardzo zaangażowani. Jestem niezwykle podekscytowana, że będę mogła grać dla nich i dla klubu. Rozmawiał Damian Juszczyk |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|