The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
DAMIAN8887
Junior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.01.2011, 19:52. Pierwszy krakowski wywiad z Nicole Powell
źródło: www.wislacanpack.pl - pierwszy wywiad z nową gwiazdą Wisły

Nicole Powell: Grać dla klubu i kibiców

3 stycznia - Nie myślę o statystykach. Chcę po prostu być częścią drużyny. Jestem bardzo podekscytowana, że będę mogła grać dla klubu i dla kibiców - słyszałam, że są wspaniali! - mówiła przed swoim pierwszym treningiem z Wisłą Can-Pack Kraków nowa zawodniczka „Białej Gwiazdy”, Amerykanka Nicole Powell.


Damian Juszczyk: Jak czujesz się w Krakowie - nowa drużyna, nowe miasto..?

Nicole Powell: - Bardzo się cieszę, że tu jestem. Miałam już okazję poznać koleżanki, wszyscy są bardzo mili. Jestem szczęśliwa i gotowa do pracy.

Co wiesz o Wiśle?

- Co wiem? Że klub był założony w 1906 roku czy jakoś tak? (śmiech) Nie wiem wiele, ale Wisła ma bardzo dobrą reputację. Wszyscy mówili mi, że to świetny wybór.

Pracowałaś już z trenerem Hernandezem. Jak oceniasz go jako szkoleniowca?

- To profesjonalista i doskonały fachowiec. Cieszę się, że znowu będziemy razem pracować.

Co chcesz osiągnąć z Wisłą?

- Chcemy zdobyć mistrzostwo Polski. Wiem, że drużyna ma za sobą znakomity sezon w Eurolidze. Chcę po prostu dołączyć do zespołu i robić wszystko, by pomóc Wiśle osiągać sukcesy.

A jakie cele indywidualne stawiasz przed sobą?

- Nie myślę o statystykach. Chcę tylko stać się częścią drużyny i zobaczyć, co jestem w stanie zrobić, by jej pomóc.

Słyszałaś coś o kibicach Wisły?

- Tak, tak! Jedna z koleżanek właśnie mówiła mi, że kibice są wspaniali - śpiewają, dopingują, mają mnóstwo energii i są bardzo zaangażowani. Jestem niezwykle podekscytowana, że będę mogła grać dla nich i dla klubu.

Rozmawiał Damian Juszczyk
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:55.