
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline |
#5
|
|
Pod Proszowice wracałem trzy godziny z huty o_O
Nie mówiąc o tym, ze na jednej z "mijanek" (drogi nie zdążyli zrobić i została jedna część ze światłami) ktoś wjechał za wcześnie, ktoś za późno spotkali się w połowie i żaden nie miał zamiaru ustąpić, więc pojechałem "objazdem" trzy razy auto zakopane w śniegu naniesionym z pól na drogę, ale koniec końców się udało... Jutro potrzebuję być w Krakowie na 7:00 więc chyba po 5 będę musiał wyjechać, żeby te 15kilometrów pokonać o_O ![]() ![]() Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|