The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.11.2010, 13:59
Wynik meczu zależęć będzie od kierunku wiatru i przypadku w wykonaniu Wisły oczywiście ( Allach Agbar ), bowiem jeszcze nigdy nie widziałem zespołu, który po 3 miesiącach treningów z trenerem, nie potrafi wykonać choćby jednego jego założenia taktycznego. Gdy trener nakazuje grę po ziemi, to piłkarze grają wysokie dzidy na olbrzyma Małeckiego, Kirma, Brożka, Gargułę czy Riosa . Gdy trener nakazuje pokazywanie się do piłki, to piłkarze w większości chowają się pod trawą. Gdy trener nakazuje grę kombinacyjną na jeden kontakt, to piłkarze grają w kóleczko i holowanie piłki aż do jej straty.

Mógłbym tak dalej wymieniać, ale bardziej interesuje mnie dlaczego tak się dzieje

1. trener nigdy ich nie instruuje o takich sprawach i ćwiczy z nimi coś zupełnie odwrotnego, czyli abstrakcję, którą potem skrupulatnie grają w meczach
2. brak znajomosci języków, powoduje , że każdy piłkarz otrzymuje inną instrukcję od trenera i powstaje na boisku chaos, który obserwujemy co mecz
3. piłkarze są aż tak tępi umysłowo i i niezdolni piłkarsko, że zadania wymagane przez trenera są dla nich nieosiągalne do wykonania.
4. potrzeba więcej czasu aby zespół nie tylko zgrał się ze sobą , ale zrozumiał podstawowe zasady wymagane przez trenera, , że po ziemi to znaczy nie w niebo, że na jeden kontakt to znaczy ty do mnie a ja do niego, że wychodzenie na wolną pozycję, nie grozi wyrzuceniem z klubu itd. itp.
5. część piłkarzy wykonuje krecią robotę i czeka na usunięcie z klubu trenera

Jak myślicie, która odpowiedź jest prawidłowa, bo jakoś nie mogę uwierzyć, aby po 3 miesiącach nie potrafić wykonać choćby najmniejszego polecenia trenera i wszystko wykonywać w meczach odwrotnie niż na treningach, gdyż nawet 11 słoni potrafiłoby zespołowo czegoś się nauczyć w ramach współpracy nad swoim przetrwaniem a jednak 11 ludzi nie zawsze musi mieć te same cele, jak historia człowieka dowodzi

Ps. ciekawe czy pokarani przez Skorżę jego obecni piłkarze, oddadzą mu w Krakowie, czy też wyleczyli się z obstrukcji na stałe i wyłącznie będą dla innych przykładem na jej istnienie
Ostatnio edytowane przez kot : 07.11.2010 o godz. 15:49.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:09.