The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.11.2010, 10:46
Wynik cieszy, choć styl pozostawia wiele do życzenia.
Właściwie przez 94 minuty graliśmy z ostatnią drużyną Ekstraklasy jak równy z równym.
Pawełek zagrał bardzo dobry mecz, w I połowie bardzo ładnie zaasekurował naszą defensywę wychodząc za pole karne i wybijając piłkę w trybuny. W Białymstoku skończyło się czerwoną kartką, a wczoraj się udało - brawo. Plus dla niego również za to, że grał dalej mimo groźnie wyglądającego urazu stawu skokowego. Zacisnął zęby i robił swoje.
Wyróżniłbym też Pawła Brożka, który na tyle, ile mógł szukał gry i ruszał na każdą piłkę. Szkoda, że w ataku był osamotniony, ale niestety nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Jestem za Maaskantem, trenerowi potrzebny jest czas, szczególnie, że materiał ludzki z którym pracuje nie jest najwyższej jakości, ale czy naprawdę liga polska to aż takie wyzwanie, żeby na szpicy wystawiać jednego zawodnika?
Małecki z meczu na meczu gra coraz gorzej, w Poznaniu był jego najgorszy występ, wczoraj niewiele lepszy. Holowanie piłki i nie podawanie jej dobrze ustawionym partnerom to jego znaki rozpoznawcze, a szkoda.
Nie podobała mi się również gra Paljića, który dotychczas na lewej obronie dawał sobie radę. Cóż, może po prostu miał słabszy dzień. Dobrze, że Bunoza nie dostał żółtej kartki i wystąpi z Legią, bo w przeciwnym razie przed najcięższym meczem, jaki nam w tej rundzie został do rozegrania mielibyśmy nie lada problem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.