
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#11
|
|
Marzy mi sie żeby w tym meczu nasi stoperzy grali jak Terry i Ferdinand..
Żeby nasi boczni obrońcy grali tak ofensywnie jak i defensywnie jak Dani Alves.. Aby Kirm zapierdzielał jak Gareth Bale w meczach z Interem.. Środkowi pomocnicy jak Xavi czy Iniesta którzy potrafią zagrać genialną piłke na mm.. Dzięki im podaniom nasi napastnicy niczym Diego Forlan strzelali by piękne bramki.. Dodając technike Barcelony, formacje i ustawienie taktyczne Interu oraz wybieganie i gre do końca USA.. Dobra zejdźmy na ziemie bedzie tak; Nasi stoperzy będa grali jak zawsze.. Boczni obrońcy nie dobiegną do połowy bo np. Branco bedzie na kacu po imprezie.. Kirm jedynie narobi wiatru, a Małecki bedzie holował piłke niczym okręt pomocniczy na rzece barkę.. Nasi środkowi pomocnicy nie zagrają genialnej piłki gdyż nie potrafią nawet podać prostopadle.. A napastnicy.. po prostu.. nie dostaną piłki a sami nie wypracują sobie sytuacji.. bo po co?!?!? Technike bedzięmy mieli CSKA Sofii, taktyke.. NASZĄ taktyke a wybieganie i gre do końca pewnie jakiegoś Świtu Nowy Dwór Maz. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|