
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#11
|
|
Ludzie!!!
Tu nie chodzi o wagę, tylko o przygotowanie motoryczne jak i stricte piłkarskie do sezonu!.Przecież on pól roku (albo rok?) nie grał w piłkę a i tak jakoś sobie radzi na naszych boiskach! Tu jego statystyki. http://www.90minut.pl/kariera.php?id=18323 Wyobrażacie sobie np takiego Brożka po półrocznym rozbracie z piłką, skoro narzeka on czasami, na początku sezonu, że jeszcze nie czuje piłki? ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|