s1mone napisał(a):

Tylko, że to nie ma żadnego przełożenia na wyniki.
Lech jest drugi i ma 4 punkty starty do Wisły.(...)
|
I 18 punktów do zdobycia w tym mecz z Wisłą, tak?
s1mone napisał(a):

|
(...) pisanie o Lechu jako zespole przewyższającym wszystkie inne w ekstraklasie jest śmieszne.(...)
|
Nie wiem co w tym śmiesznego, nie graja równo, ale to Lech potrafi zagrać najlepiej w lidze.
s1mone napisał(a):

(...)Jakby miał z 5-10 punktów przewagi nad naszym zespołem byłbym skłonny przyznać Ci rację (...)
|
Jakby miał taką przewagę to nikt by nikomu racji nie musiał przyznawać. Wisła przywiozła z Warszawy 3 punkty a grała beznadziejnie i gdyby przegrała 1:0 to pretensji by nikt nie miał. Czekali już na 0:0 i końcowy gwizdek. To nie jest drużyna na mistrzostwo.
7 kotów napisał(a):

Jedzą koty?