
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#23
|
|
Kilka uwag:
* druga połowa - Wisła w pewnym momencie doszła do wniosku że jest tak silna że można trochę odpuścić, trochę się pobawić ... no ale nie jest Wisełka jeszcze tak silna by można z takim nastawieniem rozklepać słabego przeciwnika nawet mają 1-2 przeciwników mniej. * Małecki na ławkę * Paweł Brożek - zapomniał że umie strzelać, boi się .... dobrze że podaje dobrze ... * Rafał Boguski i owszem bez formy ale dziwienie się że tak jest jest dziwne. Z meczu na mecz będzie lepiej * Jopik jest wolny ... rzeczywiście z Legią może to mieć swoje konsekwencje ale zamiennika nie widzę ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|

|
||||||
|
|