
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#301
|
|
Po meczu jak zawsze można mówić tak o plusach, jak minusach.
Plusy to ważna wygrana, utrzymywanie przewagi, profesorska postawa Marcelo, solidna i profesjonalna Alvareza (który na razie zdecydowanie jest najbardziej pracowitym i zaangażowanym w swe boiskowe obowiązki piłkarzem Wisły), lepsza niż zwykle Jirsaka (też bardzo mocno pracował, starał się - brak krycia Korony ułatwiał mu jednak zadanie rozgrywania), Łobodzińskiego, Cantoro i Kirma, ktory wreszcie przełamał się bramkowo. Nieźle zagrał też Jop - popełniał błedy, ale z minuty na minutę nabierał coraz większej pewności. Pokazał, że potrafi sensownie wyprowadzać piłkę. Było kilka naprawdę fajnych akcji, choć znów należy pamiętać o tragicznej postawie defensywnej Korony. Minusy to przede wszystkim sytuacja, że zespół po raz n-ty "umarł" w okolicach 65-70 minuty kończąc mecz. Tak samo jak w wielu wcześniejszych meczach obecnego sezonu. Dlatego Korona zdobyła aż 2 gole i doprowadziła do nerwowej końcowki, choć teoretycznie nie miała prawa. To jest sytuacja zła i patologiczna, bo w końcu, wcześniej czy później skończy sie utratą pewnych punktów lub punktu i całej włożonej w mecz pracy. To jest nieodpowiedzialne i konserwuje złe nawyki. Takie zachowanie nie jest żadnym standardem i normą na całym świecie, nigdzie żaden normalny trener, kibic, czy działacz nie może dawać i nie daje na nie przyzwolenia, bo byłoby to chore - oczywiście poza jednym wyjątkiem: Konradem z naszego forum. Minusy to także jednak spora nieporadność w wykorzystywaniu braku krycia Korony w rejonie 20-40 metra od własnej bramki, fatalna nieskuteczność Małeckiego, dziwne gubienie się w sytuacjach strzeleckich Brożka, który szuka wówczas wszystkich rozwiązań poza uderzeniem na bramkę, niepewność Cebanu, ktory źle się ustawia i w ogóle nie wychodzi do mocnych dośrodkowań (dobrze chociaż, że pilnuje piłek rzucanych za naszą linie obrony), no i fatalne zaprezentowanie się Boguskiego - rozumiem, że po kontuzji, bez czucia piłki, ale przez te 7 minut nie miała ani jednego udanego zagrania, choć parę razy był przy futbolowce. Największym problemem jest jednak kontuzja Głowackiego - to kolejne potężne osłabienie. A meczów zostało jeszcze sporo (w tym z Legią, derby, z Ruchem w Chorzowie). Boję się o tą naszą przewagę w tabeli. Oby Singlar jak najszybciej był gotów do gry, bo znow nie ma w obronie praktycznie żadnego pola manewru.
Ostatnio edytowane przez Markus : 31.10.2009 o godz. 13:40.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#302
|
|
Pierwsza bramka, OK, obrona Wisły zaspała, poczuli się że mają wygrany mecz, druga bramka, umówmy się, była nie do obrony, stały fragment gry, strzał bardzo mocny, aż cud że bramka nie wpadła od razu a po rykoszecie i dobitce. Nawet gdybyśmy grali w 11 na 5 to ta bramka była przesądzona. Ja nie zauważyłem natomiast nerwowości i braku ładu i składu w ostatnich minutach, wręcz przeciwnie, dobrze przytrzymali piłkę od bramki na 2:3 do końca meczu, w tym okresie nie było żadnego zagrożenia pod naszą bramką.
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#303
|
|
Liniowi 8 (musze przyznac ze liniowi dzisiaj bardzo dobrze sędziowali. szczególnie ten pan po prawej stronie(patrząc w telewizji) 2 razy nie pomylił sie przy bramkach Wisły. naprawde szacunek. szkoda ze sędziowie Głowni często odstają poziomem od liniowych)
Ten pan liniowy to Paweł Sokolnicki,mój były sor od wf z LO (mazowsze ) W obecnej sytuacji moze nie ma sie czym chwalic,ale zawsze miło zobaczyc znajomą twarz w tv![]() ![]()
Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.K.Błaszczykowski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#304
|
|
Zazwyczaj jest tak, że boczni widzą co innego niż główni. Poziom sędziowania tego meczu nie był tragiczny. Mam jednak szczerą nadzieje, że boczni w każdym meczu naszej ekstrasklasy będą tak sędziować to i główni się wezmą za siebie.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#305
|
Małecki jest jakis zawieszony, może się mu głowa trochę zagotowała jest młody i musi mieć takie fragmenty, trudno. Cantoro jak na to co prezentował do tej pory to to był wystę klasa światowa. Jop słaby dramtycznie przeskaują go ogrywają, rzuca dobre piłki do przodu ale jednak na minus.... ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#306
|
|
Mógłby ktoś wrzucić cały mecz na neta?
![]()
WISŁA!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#307
|
![]()
the end
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#308
|
|
Kilka uwag:
* druga połowa - Wisła w pewnym momencie doszła do wniosku że jest tak silna że można trochę odpuścić, trochę się pobawić ... no ale nie jest Wisełka jeszcze tak silna by można z takim nastawieniem rozklepać słabego przeciwnika nawet mają 1-2 przeciwników mniej. * Małecki na ławkę * Paweł Brożek - zapomniał że umie strzelać, boi się .... dobrze że podaje dobrze ... * Rafał Boguski i owszem bez formy ale dziwienie się że tak jest jest dziwne. Z meczu na mecz będzie lepiej * Jopik jest wolny ... rzeczywiście z Legią może to mieć swoje konsekwencje ale zamiennika nie widzę ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#309
|
|
Grantar to co piszesz o Malym to ok,ale czasami pozytek bylby wiekszy jakby podal do kolegi np do Kirma ,celem rozciagniecia akcji.
Oby Andraz sie przebudzil i odzyskal pewnosc siebie te ktora mil na poczatku jak do nas przyszedl. Mam niedodpare wrazenie ze u nas pokazuje co najwzye 50% tego co potrafi a stac go na duzo lepsza gre. A kilka akcji i podan (zwlaszcza tych dlugometrowych) naprawde robi wrazenie.Fajna jest tez ta klepka w polu karnym,ale to rzeba by duuuuzo cwiczyc zeby zgrac te elementy na tak maly obszarze. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#310
|
|
Wie, że trener nie ma kogo wstawić za niego ;]
|
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Skąd: Z kosmosu
Offline |
#311
|
|
Tak czytając te posty muszę stwierdzić że dziękuje bogu że 99,9999% z forumowiczów nie ma możliwości wpływania na jakiekolwiek decyzje w klubie.
Zaczynając od stylu Gra ewidentnie siadła po zdjęciu Dijaza i wprowadzeniu Boguskiego i Garguły To ja sie pytam W JAKICH OKOLICZNOŚCIACH MIAŁ ICH WPROWADZIĆ I SPRAWDZIĆ po paromiesięcznej nieobecności na meczach No chyba właśnie przy wyniku 3-1 i grze 11 na 9 Dlaczego Skorża zdjął Dijaza już ktoś wcześniej napisał nie będę się powtarzał Niektórzy wieszają psy na trenejro Tym samym który zapewnił nam 2 tytuły przy 2 latach pracy i kolejne pytanie do dzieciaczków sypiących pomysłami rodem z gierek typu fifa KOGO INNEGO O proszę coś żadnego niema ( no może oprócz franza ale on nigdy już do Wisły nie wróci póki właścicielem jest Nasz kablo człowiek ) ktoś palnie że brać za granicy i tu kolejny klops Kto za niego zapłaci z z czego bo przecież pieniądze biorą się jak w gierkach z powietrza Zaangażowanie niektórych zawodników jest problemem ale niestety innych nie mamy Niektórzy wspominają mecz z Levadią Cóż od dobrych 15 lat nasza polska liga jest na samym dnie i trzeba sobie uświadomić że każdy może pokonać cienkie polskie kluby Zeszłoroczny Lech to raczej był wypadek przy pracy A co do wyniku nie takie potęgi i nie takie kluby przegrywały w podobnych okoliczności Wiem że nie powinno się patrzeć na innych tylko na siebie Ale Lech jest doskonałym przykładem tego że nawet większy potencjał można zmarnować i roztrwonić Ja się cieszę z 3 punktów chociaż nerwówka była Weryfikacja czy należy nam się majster 7go listopada i 5go grudnia tego roku Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez Wujekm : 01.11.2009 o godz. 01:45.
![]()
UBUNTU
linux for human beings |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#312
|
|
Lament jakbyśmy przegrali, a 3pkt sa, w DOBRYM stylu (bo moze po prostu to Korona zagrala tak dobrze w koncowce, a nie my odpuscilismy? co z tego ze grali w 9...). Mnie tylko wkurzalo jak Malecki pchal caly czas pilke srodkiem, zamiast rozciagnac do Kirma lub po prostu zostawic Jirsakowi.
Jirsak świetny mecz, Brożek dobry na rozdaniu, Łobo też nieźle, Marcelo lepszy w przodzie niż w obronie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
#313
|
|
Ostatnio coraz bardziej podoba mi sie dyspozycja Łobodzińskiego, chłopak gra coraz lepiej z meczu na mecz i mam nadzieje ze utrzyma tą formę, a nawet jeszcze ją podwyższy...
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#314
|
|
Wracajac do wczorajszych powtorek z kontrowersji, warto zauwazyc ze nie zostal nam przyznany kolejny karny w tym sezonie. Natomiast w kwestii ataku na czaszke Jopa, panowie gospodarze calego przedstawienia, zastosowali ten sam manewr co ich koledzy komentatorzy, kiedy w trakcie meczu lecialy powtorki, czyli w ogole nie rwali sie by sprawe skomentowac. Pan od sedziow oczywiscie perfidnie palil glupa i jedynie Wegrzyn zachowujac resztki obiektywizmu, przyznal ze celowosc tego iderzenia byla az nadto widoczna. Normalnie juz bym do tego nie wracal, biorac pod uwage, ze Jop przezyl, a mecz zostal wygrany, ale dosyc irytuajace bylo to, ze komentator Mielcarski skopania Jopa nawet nie raczyl skomentowac, natomiast nad zasadnoscia drugiej zoltej kartki dla Malarczyka rozpaczal tak, ze niemal trzeba go bylo spokajac. Troche wiecej obiektywizmu panowie. Mozna bylo rozprawiac nad "bandytyzmem" Boguskiego jeszcze na dlugo po tym jak go zawieszono, a tutaj jakas zmowa milczenia, tak jakby zdrowie Mariusza nie mialo juz zadnego znaczenia...
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#315
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#316
|
Moze tylko tyle, ze na razie jest nas po dwoch : Ty + Pan (bodaj) Stepniewski vs Ja + Kazek W. ![]() Ps. karnego tez sie nie dopatrzyles ? Edit: nas jest juz trzech z tego co widze ![]()
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 01.11.2009 o godz. 18:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#317
|
|
tu nie ma co dyskutowac. Uderzenie Jopa bylo jak najbardziej celowe.
|
|
|
|
Banita
Od: 08.2009
Skąd: Shhu
Offline |
#318
|
|
No to jest nas już czterech
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#319
|
Tylko na tym forum jest ze 100 wybitnych fachowcow i specjalistow i gdyby tylko mogli z Wisly zrobili by drugi Rela czy MU i az dziw bierzee ze Polska pilka jest na takim poziomie. Panowie do dziela jest tyle klubow w polsce poczawszy od A klasy pokazcie co umiecie, tam potrzebuja mlodych doswiadczonych menagerow. A tylko jest jeden maly problem swiat zeczywisty jesyt troche inny od tego wirtualnego, a zawodnik w realu nie zawsze strzeli bramke z metra a ten z monitora zawsze jak sie tylko wcisnie odpowiedni guziczek. ![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#320
|
|
jestem piąty - było to chamskie, celowe kopnięcie w Jopa.
widać nagłą zmianę ruchu opadającej nogi, tak żeby but trafił w głowę No, ale nie wierze, że jakaś Komisja Ligi się zbierze, żeby chama i bandyte ukarac |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#321
|
|
Rzeczywiście, jak można celowe dołożenie nogi z użyciem dodatkowej siły i przyspieszenia w ostatniej chwili przed kopnięciem głowy leżącego Jopa, uważać za przypadkowe zdarzenie, nie mówiąc tu o braku naturalnego odruchu cofnięcia nogi. No ale to przecież tylko w Wiśle grają brutale, tacy jak Boguski, którego trzeba karać nawet po czasie i to nie za kopa w nic nie znaczącą przecież głowę, leżącego na murawie piłkarza.
Ostatnio edytowane przez kot : 01.11.2009 o godz. 21:19.
![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#322
|
|
Motyki zespoły zawsze agresywnie i brutalnie grały.Pamiętam jak kiedyś przyjechał ze Szczakowianka która wtedy trenował i też nie oszczędzał Wiślaków a było to przed ważnym meczem w pucharze uefa.Wtedy tak szybko z europejskich rozgrywek nie odpadaliśmy jak teraz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#323
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#324
|
|
Ja juz nie raz zauwazylem ze sa pewne sytuacje kiedy chamskie faule na jakims naszym zawodniku łaczą sie z chwilowa ciszą po czym nastepuje dalsze komantarz i kontynuowanie meczu.
Jakby nie widzieli ,glos im odebralo ....nie mam pojecia,ale nie komentuja tego tylko lecą dalej. Daleki tu jestem od snucia insynuacjii ale przytoczona tu sytacja z Jopem ,przypomniala mi ze jak ogladam mecze na C+ ,to wlasnie sa takie sytuacje gdzie to ma miejsce. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online |
#325
|
|
Zakaz wyjazdowy na dwa mecze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#326
|
|
A mnie ciekawi dlaczego dostaliśmy 20 tyś kary a Korona 12 tyś? Czy rzucanie "małpami" jest bardziej niebezpieczne niż petardami z gwoździami ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#327
|
|
Legia za Wejcherta nic nie dostała ,bo na "swojego" wolno.
To ich własny wróg i nikomu nic do tego. I żeby było jasne ,to wszystkie te okrzyki uważam za "buractwo".... ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|