element napisał(a):

|
Co do Jirsaka to on jest wyróżniającym się typem na treningach, a w meczach o stawkę to całkowicie inny człowiek.
|
Mysle ze to bardziej chodzi o to ze on nie pasuje kompletnie do taktyki jaka teraz gramy czyli dwoch srodkowych pomocnikow budzacych respekt, ktorzy maja za zadanie zdominowac srodek. Zarówno Sobol, Diaz (zwlaszcza jak wyma..... tymi swoimi nogami

) jak i Mauro taki respekt maja i potrafia grac twardo nie dajac sie przy tym przestawiac. Jirsak w mojej opini nie ma i jedyna szansę na jego grę widzę w tym że jak zacznie grac Gargua to Skorza bedzie musial tak zmienic taktyke by bardziej wykorzystywac ofensywne walory jednego srodkowego pomocnika.