
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 06.2009
Offline |
#31
|
|
Heja, szukamy ekipy do paintballa, kiedyś na meczu zgadaliśmy się z chłopakami na wspólny wypad: paintball + grill + piwko, niestety zgubiłem tel. i nie mam namiaru na nich, może tu się zgłoszą.
Teraz do wszystkich jeżeli macie ochotę postrzelać to planujemy wybrać się w piątek (po relacji meczu z Arką, niestety nie możemy jechać) - może uda się załatwić że będzie tv i mecz właśnie na miejscu tzn. na hali paintballowej - Będziemy mieć specjalną zniżkę bo właściciel to też Wiślak z krwi i kości. jak chcecie się więcej dowiedzieć to jest stronka www.rywalizacja.com.pl Hala Paintball ASG Rywalizacja Pozdro Karabur |
|
|