The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
NowaHutaWNH
Senior Member
 
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.05.2009, 08:47. Paintball
Paintball - rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów , urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywany przez graczy splatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.

przymierzamy się z kolegami do zagrania w starej fabryce przy elektrociepłowni w Łęgu. Można wypożyczyć całe wyposażenie, broń+300 kulek za 75zł przy większej grupie są tam jakieś zniżki.
Jeśli ktoś grał, mógłby podzielić się wrażeniami i polecić w miarę tanie miejsca do takich zabaw gdzie można wypożyczyć sprzęt. Osobiście jeszcze przed zagraniem jestem na to strasznie zajawiony, ponieważ trochę godzin przy counter strike'u się spędziło
Ostatnio edytowane przez NowaHutaWNH : 13.05.2009 o godz. 08:52.
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:42.